HECCIG 2. GENERACE: MODERNÍ ALTERNATIVA TABÁKOVÝCH NÁPLNÍ
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
pondělí - pátek 5:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
02.06.2022
SKVĚLÉ PŘÍCHUTĚ JEDNORÁZOVÉ CIGARETY
Nově máme v nabídce jednorázovou cigaretu Lio Vape v 11 různých variantách👍 Více jak 600 potahů 20 mg nikotinové soli V kapse jej těžko ucítíte Ih... číst celé
24.05.2022
RELX STRATER KIT ZA FANTASTICKOU CENU
Za jediněčných 249 kč Relx starter kit ve dvou příchutích. Přístroj a 1x Relx Pod, kde si můžete vybrat s letní chutě vodního melounu anebo tradiční s... číst celé
28.04.2022
Dvě nové varianty Velo sáčků v nabídce
S radostí Vám oznamujeme, že od čtvrtka 28.4.2022 rozšiřujeme portfolio nikotinových sáčků VELO o dvě nové varianty: Coffee creamy X-Strong Creamy c... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. KUŘÁCKÝ MAGAZÍN
  3. Cigarety a tabáky
  4. Vyjádření společnosti JTI k mentholovým cigaretám

Vyjádření společnosti JTI k mentholovým cigaretám

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom vám poskytli další informace vyjasňující zprávy o některých našich nových produktech, které jsme na trh uvedli po 20. květnu 2020, tedy poté, co začal platit zákaz tabákových výrobků s charakteristickou příchutí. 

Je nepřesné a zavádějící označovat tuto regulaci za „zákaz mentolu“. To totiž chybně naznačuje, že mentol nesmí být v tabákových výrobcích přítomen v sebemenším množství.

Někteří z našich konkurentů si zřejmě v tomto ohledu zákon vyložili špatně a nyní vznášejí nepodložená obvinění s cílem poškodit nás; tvrdí, že naše výrobky nejsou legální. To ale není pravda.

Ve skutečnosti se věci mají tak, že stávající směrnice o tabákových výrobcích zakazuje uvádět na trh výrobky, které se vyznačují charakteristickou příchutí. Bod 17 směrnice doslova uvádí: „Zákaz tabákových výrobků s charakteristickou příchutí nevylučuje použití jednotlivých přísad jako takových, avšak ukládá výrobcům povinnost snížit přísadu nebo kombinaci přísad tak, aby přísady nadále nezpůsobovaly určitou charakteristickou příchuť.“ A tu naše nové výrobky nemají. 

Z tohoto důvodu jsme dle požadavků nové směrnice a v nejlepším zájmu spotřebitelů a obchodních partnerů k 20. květnu 2020 přestali produkty s charakteristickou příchutí nabízet. Následně jsme na trh uvedli produkty zcela nové, plně vyhovují liteře i duchu nových pravidel.

 

Zdůrazňujeme, že jsme před uvedením nových produktů na trh všechny v nich používané přísady řádně nahlásili příslušným úřadům jak na evropské, tak na lokální úrovni. V celém procesu jsme tedy naprosto transparentní.

  

Naše podnikání vždy bylo a nadále bude zcela v souladu s veškerými předpisy a zákony. Zákazníci v České republice již znají kvalitu našich nových produktů a my se těšíme na pokračování úspěšné spolupráce s našimi obchodními partnery ve prospěch našich společných zákazníků a jejich preferencí.

 

A my bychom rádi dodali, že v článku se hovoří o cigaretách Winston Xspression, Camel activate a Benson & Hedges option a Winston option. Všechny tyto produkty lze samozřejmě zakoupit na našem eshopu.

    

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Ověřování věku

Na eshopu mohou nakupovat jen ověření zákazníci,

kteří doloží svoji plnoletost.

Podrobný návod naleznete na

https://www.ceskatrafika.eu/overeni

Obchodní podmínky

Abyte věděli, jaké jsou vaše práva a jakými pravidly se budeme řídit při vašem nákupu na našem e-shopu či při případné reklamaci, doporučujeme vám prostudovat si

OBCHODNÍ PODMÍNKY ZDE

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

REKLAMAČNÍ ŘÁD

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

KONTAKT
Logo
www.ceskatrafika.eu
pondělí - pátek 5:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz