CHCETE VĚDĚT, O ČEM SE DNES PÍŠE V NOVINÁCH? SLEDUJTE NÁS NA TWITTER👍
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
18.10.2022
Nové nikotinové sáčky v prodeji
Novinka od Lucy Breakers ve variantách apple ice, mango a mint a v intenzitách 4 mg a 8 mg konečně v prodeji.   číst celé
05.09.2022
ROMIO PLUS
JDI vape Europe nově přináší českým zákazníkům prémiovou jednorázovou elektronickou cigaretu ROMIO PLUS, která má až 800 potahů, 2% nikotinu, 3 filtry... číst celé
02.06.2022
SKVĚLÉ PŘÍCHUTĚ JEDNORÁZOVÉ CIGARETY
Nově máme v nabídce jednorázovou cigaretu Lio Vape v 11 různých variantách👍 Více jak 600 potahů 20 mg nikotinové soli V kapse jej těžko ucítíte Ih... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 1. Úvod
 2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky

Jsem David Hanuš, se sídlem Počernická 3326/2f, Praha 10, Počernice, IČ 66443717, jsem zapsaný v živnostenském rejstříku. 

 

Provozuji e-shop na webových stránkách www.ceskatrafika.eu.

 

Provozovna:Trafika na Vinici, Černokostelecká 4/899, Praha 10

E-mail:info@ceskatrafika.com

Tel. č.:252 544 315 1. Úvodem

 1. Tyto obchodní podmínky upravují vzájemné vztahy mezi vámi (kupujícím) a mnou (prodávajícím) v případě, že nakoupíte zboží na internetovém obchodu Česká trafika na adrese www.cesktatrafika.eu (dále jen „Česká trafika“). Tyto obchodní podmínky jsou součástí kupní smlouvy. Pokud si při naší komunikaci domluvíme něco jiného, než je v těchto podmínkách, bude mít naše dohoda přednost. 
 2. Pokud u nás nenakupujete v rámci své podnikatelské činnosti, jste v roli spotřebitele. Naše právní předpisy vám tím dávají některá zvláštní práva, o kterých si přečtete dále v těchto obchodních podmínkách. 
 3. Prohlašujete, že jste starší 18 let. Upozorňujeme, že alkoholické nápoje a tabákové či cigaretové produkty, případně erotický obsah poskytujeme POUZE OSOBÁM STARŠÍM 18 let. Pokud se ukáže vaše tvrzení ohledně věku nepravdivé a při koupi vás nezastupuje příslušný zákonný zástupce, máme právo odstoupit od celé kupní smlouvy.
 4. Seznamte se také se zásadami zpracování osobních údajů. Všechny informace, které nám uvedete, jsou důvěrné a budeme s nimi tak i zacházet. 

 

 1. Uživatelský účet

 1. Na našem webu si pro nákup založte vlastní uživatelský účet, ze kterého lze provádět objednávky. Tvorba účtu je povinná, a to z důvodu předchozího ověření vašeho věku (18+). Prosíme, vezměte na vědomí, že z uživatelského účtu smíte objednávat zboží pouze vy. 
 2. Při registraci i při objednávce zboží nezapomeňte na to, že musíte uvádět správně a pravdivě všechny údaje a při jakékoliv jejich změně je, prosíme, aktualizujte. Údaje, které uvedete při objednávání nebo v uživatelském účtu, považujeme za správné.
 3. Prosíme vás také, abyste opatrovali své uživatelské jméno a heslo, kterými se do uživatelského účtu přihlašujete. 
 4. Upozorňujeme, že váš uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, občas totiž potřebujeme provést údržbu nebo opravu systému. 
 5. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v Zásadách zpracování osobních údajů.

 

 1. Jak funguje nakupování na našem e-shopu

Naše zboží

 1. Na našem webu najdete informace o ceně a popis našeho zboží. I přesto s vámi můžeme uzavřít kupní smlouvu za jiných podmínek, které si sjednáme zvlášť. 
 2. Všechny ceny uvádíme včetně všech daní a poplatků, kromě nákladů na doručení. Pokud někde uvádíme cenu, která je zjevně chybná, nejsme cenou vázáni a smlouva mezi námi není uzavřena. 
 3. Tím, že máme zboží na webu vystaveno, informujeme o jeho vlastnostech a ceně. Vaši objednávku zboží ale musíme ještě sami potvrdit, aby mezi námi vznikla závazná smlouva (Ustanovení § 1732 odst. 2 občanského zákoníku se tedy nepoužije). 
 4. Fotky zboží na našem webu odpovídají zboží, které prodáváme, ale upozorňujeme, že se jeho velikosti nebo barevné odstíny mohou díky grafickému zkreslení fotek mírně lišit. 
 5. Zboží, u kterého to vyplývá z povahy věci (deníky, modelové výtisky apod.) se jedná o ilustrační obrázky.

Jak probíhá objednávka

 1. Naše zboží si můžete pořídit na www.ceskatrafika.eu prostřednictvím formuláře, který obsahuje informace o zboží, ceně, způsobu platby, dodání zboží a o nákladech s tím spojených. Na základě těchto informací vytvoříte objednávku (dále jen „Objednávka“).
 2. Před zasláním Objednávky si můžete zkontrolovat a změnit údaje, ale pouze ty, které nejsou údaje určující vaši totožnost při zřízení uživatelského účtu (jméno, příjmení). Údaje, které v rámci objednávání zadáte, považujeme za aktuální a pravdivé. 
 3. Poté, co obdržíme Objednávku, vám ji potvrdíme e-mailem na adresu uvedenou v Objednávce. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem doručení naší e-mailové zprávy o přijetí Objednávky. Pokud nám bude Objednávka připadat neobvyklá (např. kvůli vysokému množství), můžeme vás kontaktovat s žádostí o dodatečné potvrzení Objednávky. V takovém případě bude kupní smlouva uzavřena, až od vás dostaneme potvrzení této Objednávky.
 4. Náklady na dálkovou komunikaci v souvislosti s Objednávkou si hradíte sami, tyto náklady se nijak neliší od běžných sazeb.

Jak doručujeme zboží

 1. Zboží vám dodáme způsobem, který si v nákupním procesu zvolíte, na adresu uvedenou v Objednávce.
 2. Zboží také můžete převzít osobně na naší prodejně.
 3. Prosíme, pamatujte na to, že máte povinnost zboží převzít. Pokud dojde k porušení této povinnosti, máme právo po vás chtít náhradu škody – tedy například náklady spojené s opakovaným doručováním. 
 4. Při předání zboží u alkoholických a tabákových (cigaretových) produktů a produktů s pornografickou tematikou budeme vyžadovat prokázaní vašeho věku vhodným identifikačním průkazem. Pokud neprokážete, že jste starší 18 let a zásilku nepřevezme osoba starší 18 let, nepředáme vám zboží a odstupujeme od kupní smlouvy.  
 5. Prosíme, zboží ihned po převzetí zkontrolujte a jakékoliv vady nám bez zbytečného odkladu sdělte. Vyřešíme je v rámci reklamačního procesu (o tom více dále).

 

Jak můžete platit

 1. Kupní cenu a případné náklady na dodání zboží lze hradit podle aktuálních možností v objednávkovém formuláři: 
 • okamžitým bankovním převodem 6701002203826143/6210 
 • bankovním převodem 2203826143/5500
 • dobírkou
 • hotově na prodejně
 1. Cena zboží je splatná předem.
 2. Zboží expedujeme po připsání příslušné částky na náš účet.
 3. V případě, že nedojde k úhradě příslušné částky na náš účet ve stanovené době rezervace daného tisku (deník, časopisy apod.), dochází ke storno objednávky, co se daného tisku týká.
 4. Pro každou platbu vám vystavíme po uhrazení ceny daňový doklad – fakturu, kterou odešleme v elektronické podobě na Vaši žádost na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Pokud jste nám ji nezadali, faktura se vám zobrazí s možností stažení v prohlížeči po zaplacení ceny.
 5. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin
 6. Informaci o celkové ceně zboží včetně DPH uvedeme vždy u nabídky zboží.

 

Jak nás můžete hodnotit

 1. Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.

 

 1. Odstoupení od smlouvy

 1. Vezměte, prosíme, na vědomí, že nemůžete odstoupit od kupní smlouvy o dodání zboží:
 • které podléhá rychlé zkáze, 
 • které bylo po dodání nenávratně zapracováno spolu s jiným zbožím,
 • které bylo upraveno podle vašeho přání, 
 • které bylo dodáno v uzavřeném obalu, které zákazník z obalu vyňal a z hygienických důvodů je nejde vrátit,
 • kterého cena je závislá na výchylkách finančního trhu nezávisle na naší vůli a k němuž může dojít během lhůty pro odstoupení,
 • alkoholických nápojů, které mohou být dodány až po uplynutí 30 dnů a jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle ne naší vůli,
 • novin, periodik a časopisů,
 • zvukových, obrazových nahrávek nebo počítačových programů, pokud jste porušili jejich původní obal,
 • digitálního obsahu, pokud nebyl dodán na hmotném nosiči a byl dodán s vaším předchozím výslovným souhlasem před uplynutím lhůty k odstoupení.
 1. Pokud se nejedná o případ z předchozího odstavce, máte jako spotřebitelé právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, případně dodání poslední části zboží. V této lhůtě nám musíte dát písemně (e-mailem nebo dopisem) vědět o odstoupení od smlouvy. Uveďte, prosíme, ideálně číslo objednávky, den nákupu, vaše bankovní spojení a jak vám máme zaslat zpět částku za koupené zboží. Důvod odstoupení od smlouvy nemusíte uvádět. 
 2. Pokud by to u daného zboží bylo možné a rozhodli byste se odstoupit od smlouvy, můžete využít i formulář, který je přílohou těchto podmínek.
 3. Bezodkladně po předání nebo alespoň prokázání vrácení zboží vám vrátíme částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání (zde máme ze zákona právo vrátit částku odpovídající nejlevnějšímu způsobu dodání, který jste mohli pro doručení našeho zboží zvolit), a to na číslo účtu, které nám sdělíte. Pro vrácení částky máme až 14 dnů od vašeho odstoupení, budeme ale potřebovat doklad o tom, že zboží bylo vypraveno zpět k nám. Zboží nám můžete zaslat nebo předat na adresu Trafika na Vinici, Černokostelecká 4/899, Praha 10, 100 00 Zboží vraťte kompletní, nesmí být opotřebené nebo poškozené. Máme právo ve výše uvedené lhůtě posoudit, zda je vrácené zboží nepoškozené, neporušené a zda jste svým neadekvátním nakládáním se zbožím nesnížili jeho hodnotu. Pokud zboží nesprávným zacházením poškodíte, můžeme po vás žádat náhradu za snížení hodnoty zboží a započíst ji na vrácenou částku.
 4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že náklady za vrácení zboží zpět k nám nesete vy. 
 5. V případě, že nejste spotřebitelem, ale nakupujete na IČ, možnost odstoupení od smlouvy se na vás podle tohoto článku nevztahuje. 
 6. Pokud odstoupíte od koupě zboží, ke kterému jsme vám poslali dárek, poslali jsme tento dárek s tzv. rozvazovací podmínkou – v případě odstoupení od kupní smlouvy se tedy rozvazuje i darovací smlouva. Prosíme, dárek zašlete zpět spolu se zbožím.

 

 1. Jak reklamovat naše zboží a služby

 1. Odpovídáme vám za to, že zboží při převzetí nemá vady. To znamená, že v době, kdy přebíráte zboží, odpovídáme zejména za to, že:
 • má zboží vlastnosti, které jsme si ujednali, a pokud nedojednali, tak takové vlastnosti, které jsme u zboží popsali nebo které jste mohli očekávat vzhledem k povaze našeho zboží a na základě naší reklamy;
 • se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití uvádíme;
 • zboží odpovídá jakostí nebo provedením předloze;
 • je zboží v odpovídajícím množství;
 • zboží vyhovuje požadavkům právních předpisů.
 1. Odpovídáme za vady vzniklé po převzetí zboží v 24měsíční záruční době, není-li na zboží nebo jeho obalu uvedena jiná doba v souladu s právními předpisy (tzv. minimální trvanlivost) nebo pokud to nevyplývá z povahy zboží. 

Jak uplatnit práva z vadného plnění

 1. Reklamaci uplatněte telefonicky, na e-mail: info@ceskatrafika.com nebo nám ji pošlete dopisem na adresu Trafika na Vinici, Černokostelecká 4/899, Praha 10, 100 00.

 

V případě reklamace produktu Iqos značky Philip Morris můžete jako registrovaný zákazník této společnosti reklamaci uplatnit i na oficiálním servisním místě společnosti Philip Morris (společnost Philip Morris ČR a.s., IČO 148 03 534, se sídlem Kutná Hora, Vítězná 1). V takovém případě volejte zákaznickou linku 800 413 413, kde vám sdělí servisní kód a místo, kde vám zboží přijmou k reklamaci. 

 1. Dopis nebo e-mail musí obsahovat:
 • vaše kontaktní údaje, popis vady a způsob, jak si přejete vyřídit reklamaci;
 • prokázání nákupu zboží (nejlépe přiložte doklad o nákupu).
 1. Zboží, které podle vašeho názoru obsahuje vadu, zašlete nebo přineste spolu s reklamačním formulářem na výše uvedenou adresu. Zboží by mělo být při přepravě vhodně zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození, musí být čisté a kompletní.
 2. Při uplatnění reklamace od nás obdržíte elektronicky písemné potvrzení (reklamační protokol) sloužící jako doklad při vypořádání reklamace. V reklamačním protokolu jsou uvedeny následující informace: kdy jste reklamaci uplatnili, co je jejím obsahem a jaký způsob vyřízení reklamace požadujete. 

Co můžete požadovat u vady zboží

 1. Podle své volby můžete požadovat u vady, která je podstatná:
 • dodání nového nebo chybějícího zboží;
 • bezplatnou opravu;
 • přiměřenou slevu; nebo
 • vrácení ceny na základě odstoupení od smlouvy.
 1. U vady, která je nepodstatná, máte nárok na odstranění vady anebo přiměřenou slevu.
 2. Při uplatnění reklamace nám musíte sdělit, jaké právo jste si zvolili. Změnit volbu bez našeho souhlasu můžete jen tehdy, pokud jste žádali opravu vady, která se ukáže jako neodstranitelná. Pokud nezvolíte právo z podstatné vady včas, máte práva stejná jako při nepodstatné vadě. 
 3. Pokud prokážeme, že jste před převzetím zboží o vadě zboží věděli nebo ji sami způsobili, nemusíme vašemu nároku na reklamaci vyhovět.
 4. Vezměte také na vědomí, že nemůžete reklamovat zlevněné zboží z důvodu, pro který je dané zboží zlevněno.

Jak vyřídíme reklamaci

 1. Reklamaci vyřídíme bezodkladně, nejpozději do tří dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba potřebná pro odborné posouzení vady. Reklamaci ale musíme vyřídit bezodkladně, nejpozději do 30 dnů od uplatnění, pokud se nedomluvíme jinak.  Pokud nedodržíme tuto lhůtu, máte práva jako při podstatném porušení kupní smlouvy. 
 2. Zašleme vám písemné potvrzení o přijetí reklamace, datu a způsobu vyřízení reklamace, potvrzení o provedení opravy a o době trvání reklamace, případně zdůvodnění zamítnutí reklamace.
 3. Pokud jste spotřebitelem, pak vám náklady, které účelně vynaložíte na oprávněnou reklamaci, proplatíme. O proplacení těchto nákladů nás požádejte co nejdříve, nejpozději do jednoho měsíce od konce lhůty pro uplatnění reklamace, jinak toto právo zaniká.

 

 1. Závěrem

 1. Podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, máte jako spotřebitelé právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu plynoucího ze smlouvy. V takovém případě jste oprávněni obrátit se na Českou obchodní inspekci, (Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, email: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz). Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se zahajuje výlučně na váš návrh, a to v případě, že se spor nepodařilo s námi vyřešit přímo. Návrh můžete podat nejpozději do 1 roku ode dne, kdy jste u nás poprvé uplatnili své právo, které je předmětem sporu. Máte právo zahájit mimosoudní řešení sporu online prostřednictvím platformy ODR dostupné na webové stránce ec.europa.eu/consumers/odr/.
 2. Nejsme vázáni žádným etickým kodexem chování. Podnikáme na základě živnostenského oprávnění. Dozor vykonává živnostenský úřad a v zákonem vymezeném rozsahu Česká obchodní inspekce.
 3. Veškerá ujednání mezi námi a vámi se řídí právním řádem České republiky. Pokud vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní prvek, bude se vztah řídit právem České republiky. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů. 
 4. Všechna práva k našim webovým stránkám, zejména autorská práva k obsahu, včetně rozvržení stránky, fotek, filmů, grafik, ochranných známek, loga a dalšího obsahu a prvků, náleží nám jako prodávajícímu. Je zakázáno kopírovat, upravovat nebo jinak používat webovou stránku nebo její část bez našeho souhlasu. 
 5. Znění obchodních podmínek můžeme měnit nebo doplňovat. Tímto nijak nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek. 
 6. Kdykoliv nás v případě dotazů k těmto obchodním podmínkám můžete kontaktovat na info@ceskatrafika.com

 

V Praze, dne 6.9.2021

Příloha č. 1: Formulář pro odstoupení od smlouvy

Oznámení o odstoupení od smlouvy

Davidu Hanušovi, se sídlem Počernická 3326/2f, Praha 10,  IČ 66443717. 


e-mail:  …………………………

Oznamuji Vám, že tímto odstupuji od smlouvy o koupi tohoto zboží:


…………………………………………………………………………………………….


…………………………………………………………………………………………….


které jsem objednal/a dne …………………………………………………………..


Číslo účtu

…………………………………………….


Jméno a příjmení

…………………………………………….


Adresa

…………………………………………….


Podpis

…………………………………………….

Datum

…………………………………………….
Ověřování věku

Na eshopu mohou nakupovat jen ověření zákazníci,

kteří doloží svoji plnoletost.

Podrobný návod naleznete na

https://www.ceskatrafika.eu/overeni

Obchodní podmínky

Abyte věděli, jaké jsou vaše práva a jakými pravidly se budeme řídit při vašem nákupu na našem e-shopu či při případné reklamaci, doporučujeme vám prostudovat si

OBCHODNÍ PODMÍNKY ZDE

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

REKLAMAČNÍ ŘÁD

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

KONTAKT
Logo
www.ceskatrafika.eu
pondělí - pátek 5:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz