Marlboro gold soft karton

Dostupnost Skladem (80 ks)
Můžeme doručit do:
6.8.2024
Kód: MAGS2
1 510 Kč 7,55 Kč / 1 ks
Marlboro gold soft karton
Marlboro gold soft karton
DOSTUPNÉ POUZE PŘES ESHOP
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce erotických časopisů
Doprava
Dodání přímo na adresu
po celé ČR
Odeslání
Odeslání následující den
po přijetí platby

Marlboro Gold (3.5 Original) soft

Balení: 20 ks

Délka dutinky: King Size (85 mm)

 

Marlboro Gold soft (3.5 Original) jsou ikonické cigarety od legendární značky Marlboro, které nabízejí unikátní americkou směs tabáku a jemnou chuť. Tyto cigarety jsou ideálním řešením pro kuřáky, kteří hledají standardní formát cigaret s nekompromisní kvalitou. Od cigaret Marlboro gold se liší jen tzv. měkkou krabičkou.

Filtr cigaret Marlboro Gold je vybaven technologií Firm Filter, má korkovou barvu a je vyroben z acetátových vláken. Balení obsahuje celkem 20 cigaret v King Size (85 mm) formátu.

 

Dostupnost: Cigarety Marlboro Gold (3.5 Original) jsou k dispozici v prodejnách Česká trafika a dalších specializovaných tabákových prodejnách po celé České republice.

Složení:

Cigarety Marlboro Gold (3.5 Original) obsahují přírodní tabák z unikátní american blend směsi s jemnou chutí. Tento produkt je určen pouze pro dospělé kuřáky.

Závěr:

Marlboro Gold (3.5 Original) představují ikonickou volbu pro kuřáky, kteří hledají legendární chuť značky Marlboro a unikátní americkou směs tabáku. Standardní formát cigaret s jemnou chutí poskytuje příjemný zážitek při kouření. Přesto je třeba mít na paměti rizika spojená s kouřením a zvážit alternativy, jako jsou produkty s nahřívaným tabákem.

Upozornění:

Kouření škodí zdraví a může způsobovat řadu vážných onemocnění, jako jsou rakovina plic, srdeční choroby a chronická obstrukční plicní nemoc. Prosím zvažte rizika spojená s kouřením před zakoupením tohoto produktu. Cigarety jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let.

Alternativa k cigaretám:

Pokud hledáte méně škodlivou alternativu klasických cigaret, doporučujeme vyzkoušet produkty s nahřívaným tabákem, které naleznete na www.ceskatrafika.eu/nahrivanytabak. Tyto produkty nejsou tak škodlivé jako klasické cigarety a představují moderní řešení pro kuřáky, kteří hledají alternativy ke kouření.

 

Zákaz prodeje tabákových výrobků,

kuřáckých pomůcek,

bylinných výrobků určených ke kouření

a elektronických cigaret

osobám mladším 18-ti let

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CIGARETY
Hmotnost: 0.1 kg
Výrobce#-#PHILIP MORRIS:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marlboro je přední světová značka cigaret, kterou vyrábí společnost Philip Morris International. Je známá svým ikonickým "divokým západem" stylizovaným marketingem a logem s kovbojem.

 

 

Používáme ověření věku Adulto