Jak nakupovat

Nacházíte se na eshopu CeskaTrafika.eu, který se zabývá prodejem tabákových a nikotinových výrobků, kuřáckých potřeb, alkoholu, erotických časopisů a stíracích losů. Všechny tyto produkty spadají do kategorie 18+ a naší povinností je podle zákona ověřit věk spotřebitele nejprve elektronicky při nákupu v našem eshopu a poté samozřejmě také při předání zboží kurýrní společností.

OVĚŘOVÁNÍ VĚKU

K tomuto účelu používáme doplněk od společnosti Adulto, která ověřuje věk pomocí bankovní identity, aplikace Moje ID anebo také skenem dokladů. Tento způsob ověření naleznete až v posledním kroku objednávky v košíku, pokud nejste registrováni, validováni a přihlášeni, tak bez ověření dokladu nebude možné objednávku dokončit. Výhodou je rychlost ověření (vše v řádu sekund), nevýhodou poté to, že toto ověření musíte provádět vždy, při každém nákupu.

Adulto Vám dokáže ověřit věk i při registraci v eshopu ale i tak je nutné při opakovaných nákupech opakovaně validovat věk, nestačí se jen přihlásit a nakupovat.

ZPŮSOB PLATBY

Z důvodu zboří, které prodáváme, nám firmy, které poskytují platební brány, nechtějí používání jejich platebního prostředí schválit. Z jejich pohledu se jedná o tzv. RISK produkty a platební bránu, kde by zákazníci mohli platit kartou, nepovolují.  Proto je jedinou možností pro objednávky zasílané kurýrem platba převodem na účet.

Číslo účtu vedeného u FIO banky:

2502027050 / 2010

IBAN pro platby v Euro (kurz 1 euro - 22 kč)

 CZ91 2010 0000 0026 0005 5709

 Pokud jste si jako možnost vyzvednutí zvolili osobní odběr na naší pobočce v Praze 10, Černokostelecké ulici 4/899, tak v takovém případě se platba provádí pouze na místě, při převzetí zboží. Opět bez platebního terminálu, tudíž v hotovosti.

Z důvodu povahy výrobků, které prodáváme, nelze zasílat zboří na tzv. dobírku, tedy platbu u kurýra. Všechny objednávky je třeba hradit předem.

DOPRAVA

Pro dopravu využíváme přepravce DPD a Zásilkovnu. I zde jsou, kvůli produktů pro dospělé, určitá omezení. Oba dopravci používají systém tzv. ověřeného předání, kdy kontrolují věk přebírajícího. Za tuto službu si však nechávají platit, což je také důvodem vyššího poštovného na našich stránkách.  U DPD nelze zasílat objednávky na výdejní místa, protože tam ověření věku neprovádějí, u Zásilkovny to lze, tam jsou však váhové a rozměrové limity zásilek, které činí 15 kg a maximálně 150 cm součet všech tří stran balíčku. Pokud se Vám tedy nezobrazuje ve výběru dopravy Zásilkovna, znamená to, že je překročen jeden z limitů.

CENY DOPRAVY

DPD doručení na adresu - 165 kč

Zásilkovna doručení na adresu - 165 kč

Zásilkovna výdejní místa (nelze zasílat do výdejních boxů) - 130 kč

Osobní odběr - 10 Kč

 

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr v naší prodejně na adrese Černokostelecká 4, Praha 10 Vás vyjde na 10 kč, což je poplatek za ověření věku. Zboží je třeba uhradit převodem a do 4 pracovních dnů i vyzvednout. Tato čtyřdenní lhůta začíná v okamžiku, kdy je Vám odeslána zpráva, že je objednávka ve statusu připraveno na vyzvednutí.

Vážení zákazníci, skladová dostupnost, uvedená na eshopu, není shodná s dostupností na prodejně. Proto doporučujeme si před návštěvou provozovny vytvořit objednávku a vyčkat na potvrzení, že je objednávka připravená.

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY

Pondělí - čtvrtek 5:00 - 16:00

Pátek - ZAVŘENO

sobota, neděle a státní svátky zavřeno

V ÚTERÝ 28.KVĚTNA BUDE PRODEJNA ZAVŘENA.

 

 

 

 

 

 

Používáme ověření věku Adulto