Kamínky do Zapalovačů Zippo Flint

Dostupnost Skladem (18 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 001-001-029
40 Kč
Kamínky do Zapalovačů Zippo Flint
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce erotických časopisů
Doprava
Dodání přímo na adresu
po celé ČR
Odeslání
Odeslání následující den
po přijetí platby

Kamínky do zapalovačů Zippo Flint jsou malé kovové destičky, které se používají v benzínových zapalovačích značky Zippo. Tyto kamínky mají za úkol vytvořit jiskru, která zažehne benzín a tím umožní zapálení ohně.

Balení obsahuje 6 ks kamínků, které lze snadno vyměnit, pokud se opotřebují nebo ztratí svou funkci. Výměna kamínků je jednoduchá - stačí odšroubovat šroub na spodní straně zapalovače, vyjmout starý kamínek a vložit nový. Poté se šroub znovu utáhne a zapalovač je připraven k použití.

Kamínky Zippo Flint jsou vyrobeny ze speciálního materiálu (obvykle slitiny ferocerium), který při kontaktu s brzdou (kolečkem) na zapalovači produkuje dostatečně silnou jiskru pro zažehnutí benzínu. Je důležité používat originální kamínky Zippo Flint pro optimální výkon a životnost zapalovače.

Zippo Flint kamínky jsou dostupné vnaší prodejně s kuřáckými potřebami Trafika Na Vinici nebo online na www.ceskatrafika.eu. Je dobré mít několik náhradních kamínků v zásobě, aby byl zapalovač vždy připraven k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto