PRO ZÁKAZNÍKY REGISTROVANÉ NA PŮVODNÍM ESHOPU: PRO PŘIHLÁŠENÍ JE POTŘEBA SI NECHAT VYGENEROVAT NOVÉ HESLO (přihlášení - zapomenuté heslo)

Kamínky do Zapalovačů Zippo Flint

Kód: 001-001-029
Neohodnoceno
40 Kč
Skladem (20 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Doprava
Dodání přímo na adresu
po celé ČR
Odeslání
Odeslání následující den
po přijetí platby

Detailní popis produktu

Kamínky do zapalovačů Zippo Flint jsou malé kovové destičky, které se používají v benzínových zapalovačích značky Zippo. Tyto kamínky mají za úkol vytvořit jiskru, která zažehne benzín a tím umožní zapálení ohně.

Balení obsahuje 6 ks kamínků, které lze snadno vyměnit, pokud se opotřebují nebo ztratí svou funkci. Výměna kamínků je jednoduchá - stačí odšroubovat šroub na spodní straně zapalovače, vyjmout starý kamínek a vložit nový. Poté se šroub znovu utáhne a zapalovač je připraven k použití.

Kamínky Zippo Flint jsou vyrobeny ze speciálního materiálu (obvykle slitiny ferocerium), který při kontaktu s brzdou (kolečkem) na zapalovači produkuje dostatečně silnou jiskru pro zažehnutí benzínu. Je důležité používat originální kamínky Zippo Flint pro optimální výkon a životnost zapalovače.

Zippo Flint kamínky jsou dostupné vnaší prodejně s kuřáckými potřebami Trafika Na Vinici nebo online na www.ceskatrafika.eu. Je dobré mít několik náhradních kamínků v zásobě, aby byl zapalovač vždy připraven k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto