PRO ZÁKAZNÍKY REGISTROVANÉ NA PŮVODNÍM ESHOPU: PRO PŘIHLÁŠENÍ JE POTŘEBA SI NECHAT VYGENEROVAT NOVÉ HESLO (přihlášení - zapomenuté heslo)
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Doprava
Dodání přímo na adresu
po celé ČR
Odeslání
Odeslání následující den
po přijetí platby

OVĚŘOVÁNÍ VĚKU

Vážení zákazníci

Vážení zákazníci, pro nákup na našem e-shopu CeskaTrafika.eu je nezbytné ověření Vašeho věku, jelikož se jedná o produkty určené výhradně pro osoby starší 18 let. Tuto povinnost nám nařizuje zákon č. 65/2017 Sb. Dodržování tohoto nařízení dozoruje Česká obchodní inspekce a právě dle jejího výkladu je nutnost ověřovat věk při každém nákupu na eshopu, který produkty 18+ nabízí. A právě proto je nyní jediným možným ověřením využití doplňku od Adulto, který naleznete v posledním kroku vytvářené objednávky v košíku. Pomocí Adulto je možné také vytvořit registraci na našem eshopu, ale i pro registrované zákazníky bude nyní platit nutnost se ověřit právě přes Adulto.

Ověření je možné několika způsoby, vybrat by si měl opravdu každý a o složitosti nemůže být ani řeč, jak zjistíte z přiloženého videa. Nejjednodušší je ověření pomocí bankID, využít můžete i MojeID a samozřejmě také lze využít doklad totožnosti pro doložení plnoletosti.

 

 

 

Pokud by cokoliv nešlo, pište na info@ceskatrafika.com anebo volejte na 252 544 315

 

 

Tým CeskaTrafika

 

Používáme ověření věku Adulto