HECCIG 2. GENERACE: MODERNÍ ALTERNATIVA TABÁKOVÝCH NÁPLNÍ

HECCIG 2. GENERACE: MODERNÍ ALTERNATIVA TABÁKOVÝCH NÁPLNÍ

O pojmu Heat Not Burn slyšel již snad každý kuřák; kouření Heat Not Burn produktů je potenciálně méně škodlivé a jeho oblíbenost v posledních letech rapidně stoupla, ať už se jedná o nahřívané náplně s tabákem, nikotinem či bez. Jako moderní alternativa tabákových náplní vznikly i nové Heat Not Burn náplně HECCIG© 2. generace, a to hned ve dvou variantách – HECCIG© NICCO náplně obsahující nikotin a HECCIG© ZERO náplně s jeho absencí.

Česká značka HECCIG© již v minulých letech na trh uvedla několik výrobků s absencí tabáku. V květnu roku 2022 se však její sortiment rozrostl o vylepšenou, 2. generaci HECCIG© Heat Not Burn náplní, následnicí oblíbené generace první. 

Nahřívané náplně HECCIG© 2. generace, které jsou vytvořeny na základě čajových a bylinných směsí dle unikátního patentovaného procesu, si tak prošly náročnou cestou týkající se nejen re-brandingu, ale zejména vylepšením receptury a složení. Společně s těmito novinkami tedy přichází prémiový mix příchutí v nikotinové či bez nikotinové variantě. HECCIG© Heat Not Burn náplně tedy mohou nabídnout například příchuť čerstvých třešnínasládlého banánuosvěžujícího melounu či příchuť samotného Kentucky Tobacco, které se mimo jiné stalo základní esencí nové generace náplní. Všechny složky obsažené v jedné náplni se v přístroji nahřívají, nikoliv spalují, což má za následek eliminaci popela a odstranění nepříjemného zápachu.

A v čem tedy spočívá samotné vylepšení nové generace HECCIG© NICCO a ZERO náplní? Především ve skutečnosti, že náplně obsahují hned dvě práskací kuličkyumístěné ve filtru, které lze prásknout v průběhu nahřívání. Díky nim se oproti konkurenčním značkám doba nahřívání náplně prodlouží až o dvojnásobek a samotná příchuť je o to intenzivnější. Onen požitek z kouření si tak lze vychutnat až po dobu šesti minut. Tato skutečnost rovněž nabízí možnost volby: pokud práskací kuličky nejsou prásknuty, lze si vychutnat základní aroma Kentucky Tobacco.HECCIG© Heat Not Burn náplně jsou kompatibilní se všemi přístroji na trhu. Idea značky HECCIG© je nicméně i v samotném procesu výroby, který je v maximálním souladu s přírodou a lze jej označit jako ECO friendly. Na své si tak přijdou i příznivci ekologie. Důraz, který je kladen na výrobu náplní je nicméně kladen i na samotné kouření, které ve výsledku vyvíjí výrazně nižší zatížení pro lidský organismus. Nová generace HECCIG© náplní totiž obsahuje až o 70 % škodlivých chemikálií méně. Díky náročnému výrobnímu procesu bylo rovněž dosaženo intenzivních příchutí, které jsou ve výsledku k nerozeznání od tabákových výrobků.

Používáme ověření věku Adulto