NOVINKY U WINSTONEK

S radostí Vám přinášíme novinky, které jsme pro Vás připravili v našem portfoliu cigaret značky Winston. Tato značka je známá svou dlouholetou tradicí a kvalitou, a my se neustále snažíme přinášet Vám produkty, které splňují nejvyšší standardy. Dnes bychom Vás chtěli informovat o jedinečné nabídce, která jistě potěší všechny milovníky dlouhých červených Winston cigaret.


Ve snaze dále posílit značku WINSTON jsme připravili unikátní novinku řady Winston Classic Red 100s. Tato řada je velmi oblíbená mezi našimi zákazníky díky svému vyváženému složení a příjemné chuti. Novinka, kterou Vám přinášíme, je obzvláště výhodná – jde totiž o dlouhé cigarety Winston Classic Red 100s v novém, výhodném balení obsahujícím 27 cigaret. Toto balení je ideální pro ty, kteří si chtějí dopřát více za méně peněz.


Směs tabáku a filtr zůstávají stejné jako u celé řady Winston Classic Red 100s. To znamená, že si můžete být jisti, že dostáváte stejnou kvalitu a chuť, na kterou jste zvyklí. Tabáková směs je pečlivě vybírána a zpracována tak, aby poskytovala maximální chuťový zážitek. Filtr je navržen tak, aby zachycoval co nejvíce škodlivých látek, aniž by to ovlivnilo chuť cigarety.


Časově limitovaná zaváděcí kolková cena produktu je 179,- Kč. Tato cena je velmi atraktivní a umožňuje Vám vyzkoušet nový produkt za skvělou cenu. Doporučujeme neváhat a využít této nabídky co nejdříve, protože je časově omezená a skladové zásoby jsou omezené.


Dále značka Winston představí novinku Winston Green ve variantě cigaret „king size“. Tato novinka doplní rodinu Winston o produkt se svěží chutí. Winston Green je ideální volbou pro ty, kteří hledají něco nového a osvěžujícího. Zaváděcí kolková cena novinky Winston Green je 141,- Kč, což je velmi přijatelná cena za tak kvalitní produkt.


Značka Winston dále představí nový design produktu Winston Superline Option, jehož název se při této příležitosti mění na Winston Superline Green. Tabáková směs, kvalita i chuť zůstávají neměnné. Tento nový design je moderní a elegantní, což jistě oceníte. V průběhu července 2024 bude na trh dodávána varianta s přechodným designem se stávající cenou pro konečného spotřebitele (kolkovou cenou) 142,- Kč a s novým EAN kódem. Po doprodání skladových zásob s přechodným designem budete do trhu dodáván finální produkt s novým designem.

V neposlední řadě bychom rádi představili nový moderní design Winston Superline Silver, který působí jednotně s celým portfoliem značky Winston. Tabáková směs, kvalita i chuť zůstávají neměnné. Nový design je navržen tak, aby byl atraktivní a zároveň praktický. Věříme, že se Vám bude líbit a že oceníte jeho elegantní vzhled.


Děkujeme Vám za Vaši přízeň a věříme, že Vás naše novinky potěší. Snažíme se neustále zlepšovat a přinášet Vám to nejlepší. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Používáme ověření věku Adulto